Kęstutis Virbickas

Kęstutis Virbickas

Vadovaujantis partneris


Tel.: +370 52 162 735
Mob.: +370 687 11 530
Faksas: +370 52 380 245
El. paštas: kestutis@ius.lt
Biuras: Lietuva
Praktikos sritys: Ginčų sprendimas, viešieji pirkimai, sveikatos (medicinos) teisė, infrastruktūra ir valstybinis reguliavimas
Kalbos: lietuvių, anglų, rusų

Gintaras Ruseckas

Gintaras Ruseckas

Advokatas


Tel.: +370 52 162 735
Mob.: +370 69 955 166
Faksas: +370 52 380 245
El. paštas: gintaras.ruseckas1@gmail.com
Biuras: Lietuva
Praktikos sritys: Ginčų sprendimas, baudžiamoji teisė
Kalbos: lietuvių, anglų, rusų

Valdas Rakauskas

Valdas Rakauskas

Advokatas


Tel.: +370 52 162 735
Mob.: +370 657 88 881
Faksas: +370 52 380 245
El. paštas: valdas.rakauskas@gmail.com 
Biuras: Lietuva
Praktikos sritys: Ginčų sprendimas, baudžiamoji teisė
Kalbos: lietuvių, anglų, rusų

Zenonas Naus

Zenonas Naus

Advokatas


Tel.: +370 52 162 735
Mob.: +370 687 99 474
Faksas: +370 52 380 245
El, paštas: zenonas@naus.lt
Biuras: Lietuva
Praktikos sritys: Atstovavimas teisme, žemės teisė, civilinė teisė, administracinė teisė
Publikacijos: žurnalo „Lietuvos advokatūra“ redkolegijos narys, šio žurnalo skilties „Drausmės pažeidimų praktika“ autorius.
Kalbos: lietuvių, anglų, rusų, lenkų

Dainius Urbonas

Advokatas


Tel.: +370 52 162 735
Mob.: +370 698 79 443
Faksas: +370 52 380 245
El paštas: d.urbonas@naus.lt
Biuras: Lietuva
Praktikos sritys: ginčų sprendimas, statybų teisė, akcininkų ginčai
Kalbos: lietuvių, anglų, rusų

Saulius Žentelis

Advokatas


Tel.: +370 52 162 735
Mob.: +370 655 50 272
Faksas: +370 52 380 245
El paštas: s.zentelis@naus.lt 
Biuras: Lietuva
Praktikos sritys: atstovavimas teisme, baudžiamoji teisė
Kalbos: lietuvių, anglų, rusų

Mantas Skardžius

Mantas Skardžius

Advokatas


Tel.: +370 52 162 735
Mob.: +370 626 61 516
Faksas: +370 52 380 245
El.paštas: mantas.skardzius@ius.lt
Biuras: Lietuva
Praktikos sritys: Ginčų sprendimas, įmonių teisė, bankrotų teisė, statybų ir nekilnojamojo turto teisė, intelektinės nuosavybės teisė,  administracinė teisė
Kalbos: lietuvių, anglų, rusų

Vitalijus Vitkovskis

Vitalijus Vitkovskis

Advokatas


Tel.: +370 52 162 735
Mob.: +370 618 24 412
Faksas: +370 52 380 245
El. paštas: vitalijus.vitkovskis@gmail.com
Biuras: Lietuva
Praktikos sritys: Baudžiamoji teisė, civilinė teisė, administracinė teisė
Veiklos sritį: Ginčų sprendimai, Baudžiamoji teisė.
Kalbos: anglų, rusų.

Vilius Virbickas

Vilius Virbickas

Advokato padėjėjas


Tel.: +370 52 162 735
Mob.: +370 626 78 685
Faksas: +370 52 380 245
El. paštas: vilius@ius.lt
Biuras: Lietuva
Praktikos sritys: Ginčų sprendimas, viešieji pirkimai, įmonių teisė, intelektinė nuosavybė
Kalbos: lietuvių, anglų

Mantas Virbickas

Mantas Virbickas

Advokato padėjėjas


Tel.: +370 52 162 735
Mob.: +370 624 07 880
Faksas: +370 52 380 245
El. paštas: mantas@ius.lt
Biuras: Lietuva
Praktikos sritys: Ginčų sprendimas, sveikatos (medicinos) teisė, mokesčiai ir muitai, intelektinė nuosavybė
Kalbos: lietuvių, anglų

Austėja Gylytė

Austėja Gylytė

Advokato padėjėja


Tel.: +370 52 162 735
Mob.: +370 676 84 813
Faksas: +370 52 380 245
El paštas: a.gylyte@naus.lt
Biuras: Lietuva
Praktikos sritys: įmonių teisė, finansų teisė, ginčų sprendimas, sutarčių teisė
Kalbos: lietuvių, anglų

Rasa Urbonė

Teisininkė


Tel.: +370 52 162 735
Mob.: +370 611 11 006
Faksas: +370 52 380 245
El paštas: r.urbone@naus.lt
Biuras: Lietuva
Praktikos sritys: šeimos teisė, civilinė teisė
Kalbos: lietuvių, anglų, rusų

Natalja Santaševa

Natalja Santaševa

Partnerė


Tel.: +372 77 07 707
E-mail: natalja@clarusab.ee
Ofisas: Estija
Veiklos sritys: Šeimos teisė, Ginčų teisė
Kalbos: estų, anglų, rusų

Dmitri Školjar

Dmitri Školjar

Partneris


Tel.: +372 77 07 707
Mob: +372 51 07 908
E-mail: dmitri@clarusab.ee
Ofisas: Estija
Veiklos sritys: Baudžiamoji teisė, Ginčų teisė
Kalbos: estų, anglų, rusų

Ilja Santašev

Ilja Santašev

Partneris


Tel.: +372 77 07 707
E-mail: ilja@clarusab.ee
Ofisas: Estija
Veiklos sritys: Ginčų teisė
Kalbos: estų, anglų, rusų

Silver Reinsaar

Silver Reinsaar

Partneris


Tel.: +372 77 07 707
Mob: +372 534 17 513
E-mail: silver@clarusab.ee 
Ofisas: Estija
Veiklos sritys: Baudžiamoji teisė, Ginčų teisė
Kalbos: estų, anglų, rusų